українська російська англійська
Едуард Ставицький провів зустріч із представниками Програми ООН по навколишньому середовищу UNEP
22.06.2012 | 16:52
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

У рамках Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо+20» в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Міністр Едуард Ставицький провів зустріч із представниками Програми ООН по навколишньому середовищу UNEP (United Nations Environment Programme).

У ході зустрічі Едуард Ставицький привітав кроки міжнародного співтовариства, спрямовані на затвердження універсальної міжнародної екологічної організації, запровадження Екологічної Конституції Землі та підтримку українських ініціатив.

Зі свого боку керівництво UNEP подякувало Україні за практичні заходи з консолідації міжнародної діяльності у сфері сталого розвитку, подолання наслідків світової фінансово-економічної і продовольчої кризи, викликів, обумовлених зміною клімату, та запобігання іншим глобальним загрозам людству в майбутньому.

Сторони домовились про відкриття найближчим часом представництва Програми ООН по навколишньому середовищу UNEP в Києві, що значно полегшить співробітництво з Україною та прискорить реалізацію екологічних проектів та ініціатив.

Нагадаємо, міжурядова програма UNEP була створена з ініціативи Стокгольмської конференції ООН по навколишньому середовищу у 1972 р. та за рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 1973 р. Програма спрямована на розв’язання найбільш гострих проблем сучасної екологічної кризи (опустелювання, деградація ґрунтів, погіршення якості і зменшення кількості прісних вод, забруднення Світового океану). Головною метою ініціативи є допомога країнам у визначенні та розв’язанні проблем стабільності та безпеки, які виникають у зв’язку із впливом на навколишнє середовище, а також поліпшення загального взаєморозуміння шляхом зміцнення діалогу і співробітництва з екологічних питань.

 

 

 

 

 

версія для друку