українська російська англійська
МНС готує новий тендер на закупівлю обладнання для Системи 112
25.06.2012 | 10:56
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

Міністерство надзвичайних ситуацій готує новий тендер на закупівлю обладнання і послуг для впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112. Про це в інтерв'ю виданню «Главком» повідомив Міністр МНС Віктор Балога.

«Пропозиції від світових лідерів у цій галузі вже надійшли. Буде визначена нова компанія-оператор системи. Зараз цей проект знаходиться в такій ступені готовності, що МНС просто зобов’язане його втілити. Система 112 за кілька кроків до створення», - наголосив урядовець.

Міністр також додав, що кошти на впровадження цієї системи в бюджеті є.

При цьому він відзначив, що контракт із американською компанією Hewlett-Packard був абсолютно прийнятним, але його реалізація наштовхнулася на ряд перешкод, переважно юридичного характеру.

«Працюючи в швидкому темпі, не врахували тонкощі процедур оформлення і виконання робіт за контрактами, проходження коштів. Ці моменти, як з’ясувалося, наскільки суттєві, що ми з американцями вирішили відмовитися від контракту», - сказав Віктор Балога.

Водночас, Міністр наголосив, що МНС проробило велику практичну роботу на шляху створення Системи 112, тож впровадження її в життя – це лише питання часу.

версія для друку