українська російська англійська
Теплопостачання навчальних закладів Львівщини здійснюватиметься від 951 власних котелень
25.06.2012 | 12:10
Львівська ОДА

У поточному році теплопостачання навчальних закладів, окрім підприємств «Теплокомуненерго», буде здійснюватись від 951 власних котелень, в яких експлуатуються 1722 котли. Про це під час апаратної наради 25 червня під керівництвом першого заступника Львівської ОДА Богдана Матолича повідомив начальник головного управління освіти та науки Львівської ОДА Михайло Брегін.

За словами Михайла Брегіна, цьогоріч заплановано для капітального ремонту та реконструкції 21 котельня,  при цьому 6 котелень заплановано перевести на альтернативні види палива та замінити 52 котли.

Михайло Брегін зазначив, що транспортування  теплової   енергії  забезпечується від  тепломереж протяжністю 81,7 км, з яких на сьогодні випробувано і готові до роботи  28,1 км (34,4%), при цьому 1,3 км теплових мереж заплановано для заміни за технологією пінополіуретанового покриття для мінімізації теплових втрат під час опалювального сезону.

На зазначені вище роботи та інші невідкладні роботи капітального характеру, як  капітальний ремонт окремих приміщень шкіл, капітальний ремонт дахів, заміна вікон, утеплення фасадів та  ремонт внутрішніх систем опалення місцевими бюджетами заплановано виділити  13951,6 тисрн., профінансовано - 360,0 тис.грн.

 

 

 

версія для друку