українська російська англійська
ДІНЗ активізує співпрацю з освітянськими інститутами громадянського суспільства
25.06.2012 | 14:14
Прес-служба Державної інспекції навчальних закладів

Державна інспекція навчальних закладів України 22 та 25 червня 2012 р. підписала договори про співпрацю ще з трьома громадськими організаціями – «Асоціацією працівників дошкільних навчальних закладів», «Асоціацією керівників шкіл України» та «Асоціацією працівників професійно-технічної освіти України».

Зокрема, угодою передбачено, що Асоціації направлятимуть своїх членів для участі у проведенні контрольних заходів, братимуть активну участь в узагальненні та розповсюдженні інноваційних форм і методів проведення внутрішнього контролю за якістю навчання і виховання.

У свою чергу Державна інспекція як орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти шляхом здійснення державного контролю за діяльністю навчальних закладів, зобов’язується надавати Асоціаціям доступ до нормативно-правової бази ДІНЗ, брати участь у підготовці інформаційно-методичних збірників з питань удосконалення навчально-виховного процесу та залучати їх представників до заходів державного контролю за діяльністю відповідних навчальних закладів.

«Підписання договорів дозволить не лише забезпечити відкритість роботи інспекції, а й врахувати думку громадськості при ухваленні управлінських рішень, допоможе знайти шляхи розвитку дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних начальних закладів», – зазначив Голова Державної інспекції навчальних закладів України Михайло Гончаренко.

 

версія для друку