українська російська англійська
На Дніпропетровщині котельні на 100% оснащені засобами обліку відпуску теплової енергії
26.06.2012 | 12:20
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині усі вихідні мережі котелень на 100% оснащено засобами обліку відпуску теплової енергії. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул під час засідання виїзної колегії Мінрегіону, яка пройшла у Дніпропетровську під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка.

Зокрема, на Дніпропетровщині встановлено 651 апарат обліку теплопостачання. Це дозволило оснастити засобами обліку відпуску теплової енергії всі котельні міст та районів області.

«Встановлення обліку є важливим елементом прозорості нарахування тарифів на теплопостачання. Це один із важливих кроків до забезпечення повного обліку наданих послух у сфері ЖКГ», - сказав Олександр Вілкул.

За словами першого заступника Міністра житлово-комунального господарства України Олександра Аліпова, в Україні середній рівень технологічного обліку у постачанні складає 72 %. Повний технологічний облік мають 7 регіонів: Дніпропетровська, Вінницька, Волинська, Кіровоградська, Одеська, Рівненська та Харківська області.

версія для друку