українська російська англійська
Сергій Тігіпко: У кожному місті України повинен працювати "прозорий офіс" для підприємців
26.06.2012 | 12:33
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Влада буде вживати конкретних заходів для підтримки бізнесу та створення сприятливих умов для розвитку підприємництва. Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час робочої поїздки до Вінниці, де він відвідав Центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» міської ради. Центр працює за принципом «єдиного вікна» і дозволяє, зокрема, пришвидшити реєстрацію підприємців.

«Скільки б ми не говорили «халва», в роті солодше не стане. Бізнесу потрібні конкретні дії, які полегшать його життя, а не обіцянки», - заявив Сергій Тігіпко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, вінницький центр  – приклад якраз такої підтримки для бізнесу. Тут підприємець може зареєструватися, отримати дозвільні документи, маючи «під рукою» майже всі потрібні йому організації. Усе це – за чітким графіком, дотримання якого жорстко контролюється. Сергій Тігіпко переконаний, що потрібно максимально сконцентрувати всі послуги для бізнесу в подібних центрах, аби люди не витрачали часу на відвідування додаткових інстанцій.

«Бізнес не повинен оббивати пороги бюрократів. Головний сьогодні в країні – роботодавець, він створює робочі місця і сплачує податки. І всі чиновники мають забезпечувати йому умови для роботи», - наголосив  він.

Сергій Тігіпко зазначив, що такий центр потрібен у кожному українському місті. За його словами, Міністерство соціальної політики буде сприяти в поширенні вінницького досвіду. Зокрема, Міністерство надасть допомогу в доопрацюванні програмного продукту для роботи таких офісів, яким зможуть користуватися по всій Україні. Крім того, у Вінниці буде проведено всеукраїнський семінар для обміну досвідом надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна».

 

 

версія для друку