українська російська англійська
Україна візьме участь у 2-му Азійському форумі з питань законодавчої інформації
26.06.2012 | 12:55
Прес-служба Міністерства юстиції

27-29 червня 2012 року українська делегація на чолі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем перебуватиме у Південній Кореї з метою участі у 2-му Азійському форумі з питань законодавчої інформації «На шляху до співіснування та взаємозбагачення в Азії через покращення правового поля».

За словами Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, нашій країні є цікавим та важливим досвід азіатських країн, які демонструють високий рівень економічного зростання, в питаннях законодавчого розвитку, законодавчого забезпечення діяльності урядових структур тощо.

Щорічний форум законодавців Азії збере вищих посадових осіб з 15 країн, включаючи Китай, Японію, Південну Корею, для обговорення  питань розвитку законодавства як запоруки економічного зростання.

Так, у ході Форуму планується обмін інформацією на прикладах Китаю, Республіки Корея, інших азіатських держав-учасниць щодо  законодавства про інвестиції, земельного законодавства, законів про торгівлю тощо. Відбудеться обговорення сучасного стану законодавства в державах Азії, внеску законодавства в економічний і соціальний розвиток, підтримку малого та середнього бізнесу. 

Учасники Форуму обговорять також способи активізувати обмін інформацією між законодавчими відомствами країн-учасниць.

Зокрема, за словами Олександра Лавриновича, у рамках візиту планується підписання Меморандуму щодо співробітництва між Міністерством юстиції України та Міністерством  законодавчого забезпечення діяльності Уряду Республіки Корея. Планується передати на розгляд корейського Уряду проект Меморандуму про співробітництво між органами юстиції двох країн,  який передбачатиме обмін досвідом та спеціалістами з питань юстиції.

 

версія для друку