українська російська англійська
"Укроборонпром" передав ЗСУ два літаки Л-39
26.06.2012 | 14:23
Прес-служба Міністерства оборони

26 червня повітряне командування «Південь» Повітряних сил Збройних Сил України в особі генерал-лейтенанта Павла Зуєва прийняло два навчально-бойові літаки Л-39 після проведеного капітального ремонту на авіаремонтному заводі ДП «Одесаавіаремсервіс».

Вперше на Л-39 нанесено принципово новий вид камуфляжу – піксельний «digital-камуфляж», який розмиває у польоті силует літака і ускладнює його ідентифікацію.

Підприємства ДК «Укроборонпром» виконують програму щодо ремонту та модернізації військових літаків в рамках державного оборонного замовлення на 2012 рік. До кінця року військовим буде передано ще 16 машин такого класу після капітального ремонту та модернізації. Зокрема, спеціалісти Чугуївського авіаційного ремонтного заводу мають відновити 12 літаків Л-39, а ДП «Одесаавіаремсервіс» – ще чотири машини.

Варто наголосити, що глибока інтеграція «Укроборонпрому» з Міністерством оборони дозволила вперше за останні 20 років вийти на серйозні показники відновлення бойових та навчально-тренувальних літаків. Ця спільна програма надзвичайно важлива як для концерну, який завантажує потужності вітчизняних підприємств, так і для якісного покращення льотної підготовки пілотів Повітряних сил Збройних Сил України.

 

 

 

версія для друку