українська російська англійська
Митники затримали косметики та одягу на 2 млн. грн.
26.06.2012 | 14:34
Прес-служба Державної митної служби

Цими днями в зону митного контролю митного поста «Краковець» Львівської митниці в напрямку в’їзд в Україну смугою руху «червоний коридор» прибув транспортний засіб із вантажем, який прямував з Польщі на адресу одного з українських суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Водій транспортної фірми подав до митного контролю товаросупровідні документи, згідно з якими переміщували «папір туалетний у рулонах, паперові рушники для рук». Але у митників виникли підозри щодо правдивості цих даних, тому було прийнято рішення про проведення спільного огляду вантажу.

Внаслідок огляду транспортного засобу було встановлено, що фактично в вантажному відсіку переміщували заявлений товар «папір туалетний у рулонах, паперові рушники для рук», а також косметику, одяг та інші вироби, на які водій не подавав жодних документів до митного контролю.

Отже, встановлено, що водій транспортної фірми вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з порушенням митних правил. Попередньо, відповідно до виявлених рахунків-фактур, загальна вартість прихованого товару – понад 2 млн. грн.

На цей час проводяться заходи щодо встановлення повної ідентифікації та перерахунку товару. Остаточну вартість буде визначено додатково.

версія для друку