українська російська англійська
Запорізькі "діти війни" опановують комп'ютерну грамоту
26.06.2012 | 15:10
Запорізька ОДА

За сприяння Запорізької обласної державної адміністрації десять членів громадської організації «Захист прав дітей війни» закінчили курси в Запорізькому електротехнічному коледжі Запорізького національного технічного університету за напрямом «Сучасні інформаційні технології». Сертифікати новоявленим учням видав заступник голови ОДА Андрій Гамов.

Коли в Запоріжжі проходив мітинг «дітей війни», керівництво облдержадміністрації  запросило до себе ініціативну групу організації «Захист прав дітей війни». Під час діалогу вони сказали, що добре було б навчитися старшому поколінню азам користування комп’ютером та Інтернетом. Облдержадміністрація звернулась до обласного центру зайнятості, який організував їм курси в електротехнічному коледжі.

У рамках проходження навчання студенти, середній вік яких складає 72 роки, вивчали такі предмети: «Основи роботи з ПК», «Глобальна мережа Інтернет» та «Електронна пошта». Курс навчання передбачав 48 годин, уроки проходили по кілька разів на тиждень. У результаті кожен опанував роботу на  комп’ютері, навчився користуватися Інтернетом, електронною поштою та іншими сервісами.

За словами Андрія Гамова, це хоч і пілотний проект, але дуже успішний.

«Спочатку ми не були впевнені, що цей проект буде вдалим, але коли побачили, з яким завзяттям люди ходять на заняття, все конспектують та працюють за комп’ютером, зрозуміли, що це було просто необхідно. Думаю, з початку наступного навчального року ми знову організуємо подібне навчання», - зазначив Андрій Гамов.

 

 

версія для друку