українська російська англійська
Євро-2012 дає змогу курсантам-правоохоронцям отримати практичний досвід
26.06.2012 | 15:06
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Донецьку під час матчу порядок на дорогах інспекторам ДАІ допомагали підтримувати їх майбутні колеги – курсанти факультету безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту МВС України. У перервах між матчами старше покоління правоохоронців передає курсантам свій практичний досвід.

Туристи з Англії були приємно здивовані, коли, не знаючи, як дістатися свого готелю, побачили осіб у формі і звернулися до них своєю рідною мовою. Юні правоохоронці з відповіддю не забарилися, пояснивши на мові гостей варіанти руху та розташування громадського транспорту, на якому вони можуть доїхати до місця проживання.

Це лише один із прикладів виконання покладеної на молоде покоління правоохоронців важливої ролі: забезпечити безперешкодний рух громадського транспорту та безпеку пішоходів на території, прилеглій до стадіону «Донбас Арена».

У дні проведення матчів працівникам міліції Донеччини та приданих сил з інших регіонів допомагали 270 курсантів, викладацький та командний склад факультету безпеки дорожнього руху ДЮІ. Вони спільно із працівниками ДАІ Донецька забезпечували належний рівень організації дорожнього руху та безпеку вболівальників на вулично-шляховій мережі міста.  Досвід, який отримують юні правоохоронці, є підсумком чергового етапу навчання кожного курсанта.

версія для друку