українська російська англійська
Мінрегіон підбиває підсумки виконання програми реформування і розвитку ЖКГ
26.06.2012 | 15:15
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України аналізує проміжні підсумки Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки. Це стане першим кроком для визначення місць концентрації зусиль у галузі. На цьому наголосив  очільник Мінрегіону Анатолій Близнюк, відкриваючи засідання Колегії Міністерства у Дніпропетровську 26 червня.

«З моменту затвердження програми пройшло 3 роки, і зараз ми вже маємо підбити проміжні підсумки реалізації основних заходів. За результатами цієї роботи ми повинні визначити основні пріоритети державної політики та принципи державного програмного підходу в галузі житлово-комунального господарства»,  – наголосив Анатолій Близнюк.

За його словами, Програма має конкретні індикатори виконання, і сьогодні експерти їх проаналізують та визначаться із подальшим виконанням її заходів.

Чинна редакція Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства була затверджена Верховною Радою України в 2009 році. На виконання заходів Програми необхідно фінансування із державного бюджету в сумі 23 млрд. 365 млн. гривень.

 

 

версія для друку