українська російська англійська
Доступ до послуг у сфері пенсійного страхування буде розширено
26.06.2012 | 15:37
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 25 червня 2012 року прийняв розпорядження «Про заходи щодо розширення доступу до послуг у сфері пенсійного страхування».

Зазначеним актом затверджено заходи, необхідні для утворення централізованої системи надання електронних послуг Пенсійним фондом України.

Послуги надаватимуться через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, а сама централізована система буде утворена на базі існуючих інформаційних систем і ресурсів шляхом їх модернізації та доопрацювання. Впровадження системи розпочнеться з 1 жовтня 2012 року.

Реалізація цих заходів передбачає надання можливості доступу для громадян, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, до інформації про суму сплачених страхових внесків, страховий стаж, суму заробітної плати, відомості, на підставі яких призначено пенсію, її розмір, виплату; обробку звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов’язаннями платника.

 

версія для друку