українська російська англійська
У Криму туристам пропонують нову послугу - інформаційний кіоск
26.06.2012 | 16:40
Рада міністрів АРК

В інформаційно-туристичному центрі Євпаторії з'явилася нова послуга для відпочиваючих і жителів міста - інформаційний кіоск.

У центрі встановлено спеціальний термінал, де можна отримати інформацію про відпочинок в Євпаторії і в Криму, в тому числі, про екскурсійні маршрути, туристичні об'єкти, визначні пам'ятки, об'єкти розміщення та харчування. Інформацію можна отримати на чотирьох мовах - українською, російською, англійською та кримськотатарською. Послуги безкоштовні.

Інформаційний кіоск був наданий місту проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» в рамках меморандуму про співпрацю.

Подібні термінали з'явилися і в інших містах Криму.

Інформація про місто постійно оновлюється. В результаті, в кожному регіоні Криму, де встановлений подібний кіоск, інформація про Євпаторії оновлюється автоматично. В даний час по цій системі працюють Бахчисарай, Севастополь, Керч, Ялта, селища Дачне і Заозерне.

Одне з основних переваг терміналів полягає у допомозі налагодити взаємодію між інформаційно-туристичними центрами Криму. Планується, що мережа кіосків буде розширюватися і по країні в цілому, що дозволить відкрити нові можливості щодо збільшення туристичного потоку до Криму.

версія для друку