українська російська англійська
Мінрегіон за єдину державну цільову програму реформування ЖКГ
26.06.2012 | 16:15
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України уніфікувало звітність та планує концентрацію державних цільових програм. Про початок роботи над єдиною державною цільовою програмою модернізації та розвитку житлово-комунального господарства повідомив перший заступник глави Мінрегіону Олександр Аліпов, виступаючи на засіданні виїзної Колегії Міністерства у Дніпропетровську 26 червня.

«25 травня підписаний наказ Міністерства, яким уніфіковано галузеву звітність, удосконалено її форми, запроваджено моніторинг показників якості житлово-комунальних послуг. Наступним кроком стане автоматизація всього процесу моніторингу та оцінки результатів. Кожен керівник зможе самостійно оцінити свою роботу і порівняти її результати з показниками інших підприємств або ж із середніми в галузі», – сказав Олександр Аліпов.

За його словами, аналогічні єдині принципи повинні закладатися і на рівні державних програм.

«Програмою економічних реформ визначена необхідність скорочення державних цільових програм. Зараз ми маємо 2 діючі і ще 3 програми знаходяться на стадіях розробки та погодження. Ми звернулися до Прем’єр-міністра з пропозицією зняти всі поставлені доручення щодо розроблення програм, розробивши замість них єдину державну цільову програму модернізації та розвитку житлово-комунального господарства. Пропозиція була підтримана, і ця робота зараз розпочинається», – повідомив перший заступник Міністра.

Як наголосив О. Аліпов, нова програма буде враховувати досвід попередніх, а чинна Загальнодержавна програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки діятиме протягом запланованого терміну.

 

версія для друку