українська російська англійська
Міжнародний телерадіофестиваль "Калинові мости" розпочав свою роботу
26.06.2012 | 16:33
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

26 червня у польському місті Кентшин стартував ІІІ Міжнародний телерадіофестиваль «Калинові мости», який проходить під патронатом Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександра Курдіновича, маршалка Вармінсько-Мазурського воєводства Яцека Протаса і голови Рівненської обласної державної адміністрації Василя Бертоша, а також за сприяння Генерального Консульства Польщі в Луцьку.

 Триватиме творчий форум впродовж восьми днів. Його організаторами традиційно виступили Рівненська ОДТРК та Ольштинський відділ об’єднання українців Польщі.

На урочистій церемонії відкриття творчого форуму у Гурово-Ілавецькому комплексі шкіл з українською мовою навчання всіх учасників очікувала цікава програма. Це, зокрема, зустрічі з представниками влади м. Оструда з питань співпраці з національними меншинами, з керівниками Ольштинського відділу об’єднання українців у Польщі тощо.

Цьогоріч у «Калинових мостах» беруть участь 18 обласних телерадіокомпаній, НРКУ, УТР та низка недержавних телерадіоорганізацій. На розгляд міжнародного журі, до якого входять польські та українські фахівці телерадіожурналістики, представлено 25 теле- і 17 радіопрограм, які виборюватимуть перемогу у 9 номінаціях.

 

 

версія для друку