українська російська англійська
Захист прав споживачів буде піднято на якісно новий рівень
26.06.2012 | 17:44
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

26 червня 2012 року у БК «Енергетик» (Київська обл., м. Українка), у рамках VII щорічної конференції малих міст України, відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Держспоживінспекцією України та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація малих міст України».

У вітальному слові Сергій Орєхов зазначив: «Сьогодні ми ставимо перед собою завдання – створити дієві структури у регіонах по захисту прав споживачів та долучити до цього місцеві органи самоврядування. Підписання Меморандуму про співробітництво буде першим кроком у цьому напрямку».

Голова Асоціації малих міст України Павло Козирєв сказав, що співпраця із Держспоживінспекцією України буде визначним важелем у напрямку діяльності щодо покращення добробуту громадян, особливо тієї сфери, яка стосується захисту їх прав як споживачів.

Держспоживінспекція України спільно з Асоціацією буде втілювати на практиці один із головних пріоритетів роботи Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо підняття системи  захисту прав  споживачів на якісно новий рівень.

«Головна мета – надати можливість населенню обирати між «кращим та найкращим» серед безпечних товарів, робіт, послуг, таким чином  створюючи заможну, конкурентоспроможну державу. Такі дії і стануть реальним кроком втілення в життя програми Віктора Януковича «Україна для людей», - підкреслив Голова Держспоживінспекції України.

Завдяки спільній налагодженій  роботі, що базується на принципах закріплених  у Меморандумі, будуть розглянуті  проблеми  сфери захисту прав споживачів та розвитку малих міст, а також окреслені шляхи їх вирішення.

 «Зрозуміло, що вирішити всі проблеми, які виникають на шляху захисту прав споживачів буде складно, проте ми зможемо керувати цим процесом і таким чином  зможемо забезпечити його виконання», - наголосив очільник Держспоживінспекції України.

У конференції участь взяли:  народні депутати України, керівники центральних органів державної влади, представники громадськості України, а також  президент Союзу малих міст Російської Федерації Євген Марков, який поділився досвідом роботи та на  знак співробітництва подарував картину, що символізує братство двох слов’янських народів.

 

версія для друку