українська російська англійська
Микола Азаров вимагає забезпечити належний збір та умови зберігання нового врожаю
27.06.2012 | 10:57
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає максимально забезпечити належні умови зберігання та збирання ранніх зернових культур, щоб ні в якому разі не втратити навіть найменшої частки майбутнього врожаю. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров  під час засідання Кабінету Міністрів.

Глава Уряду підкреслив, що «врожай, його збирання і збереження - питання державного значення», тому Міністерству аграрної політики і продовольства, Міністерству економічного розвитку і торгівлі,  Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству фінансів,  Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства,  Міністерству інфраструктури, - потрібно бути максимально готовими.

«Ми в ніякому разі не маємо втратити навіть найменшої частки цього майбутнього врожаю. І люди, і техніка повинні бути 100-відсотково готовими. Жодних проблем у забезпеченні необхідними коштами і ресурсами бути не може», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він акцентував, що вимогою часу є чітка, планомірна робота елеваторів і зерносховищ, введення в дію побудованих у багатьох регіонах великих агросховищ. «Особливо наголошую на тому, щоб наші ініціативи стосовно збереження зібраного врожаю не залишилися для деяких аграрних посадовців таким собі побажанням», - додав  Глава Уряду, зазначивши, що Міністерство аграрної політики і продовольства має постійно тримати зв'язок з регіонами.

«Будь-яке питання повинно вирішуватись у найкоротші терміни. Необхідно інформувати про щонайменші проблеми», - зауважив Микола Азаров.

Він нагадав, що Кабінет Міністрів вже провів низку заходів:  затверджено першочергові заходи з підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році; спільно з Аграрною академією наук України проведено регіональні наради з питань проведення комплексу весняно-польових робіт 2012 року у Харкові, Одесі та Кіровограді.

 

версія для друку