українська російська англійська
Микола Азаров: Селяни про дотацію на ВРХ не знають - чиновники спрацювали погано
27.06.2012 | 11:29
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Виплата дотацій селянам за утримання та збереження великої рогатої худоби триває – господарі можуть подати заявки до сільських та селищних рад. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров  під час засідання Кабінету Міністрів.

«Виплата дотацій  селянам триває. Тому всі господарі, які прийняли рішення зберегти молодняк великої рогатої худоби можуть подавати заявки до сільських та селищних рад для отримання дотацій», - сказав Микола Азаров.

Він повідомив, що відповідно до рішень Уряду Міністерство аграрної політики і продовольства зібрало перші дані, на підставі яких 1 мільярд 46 мільйонів гривень уже направлено на місця для виплат дотацій громадянам за утримання та збереження великої рогатої худоби.

Однак, за словами Миколи Азарова, як свідчать дані, «чиновницька машина не спрацювала на належному рівні». Прем’єр-міністр зазначив, що  Мінагрополітики не виконало поставлене Урядом завдання, щоб люди з кожного регіону країни змогли долучитися до програми збереження та нарощення поголів’я великої рогатої худоби та отримати кошти за вирощування молодняка, - від селян Вінницької, Донецької, Запорізької, Одеської, Тернопільської, Харківської, Черкаської областей не надійшло заявок для отримання державної підтримки.

«Це свідчить, що Міністерство аграрної політики та продовольства, обласні адміністрації вказаних регіонів не організували цю роботу – вчасно не поінформували громадян про їх право, строки та порядок отримання такої дотації та не забезпечили на належному рівні роботу з оформлення заявок на отримання дотацій», - наголосив Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров попередив відповідальних працівників Мінагрополітики, що «якщо у найкоротший термін ситуація не буде виправлена, і якщо хоч на йоту буде зірвано державну програму відродження вітчизняного тваринництва – то буде зроблено жорсткі висновки».

 

версія для друку