українська російська англійська
Донорська акція "Подаруй людині надію на життя"
27.06.2012 | 12:06
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Щорічно, починаючи з 2010 року, УМВС України в Миколаївській області проводиться благодійна акція «Подаруй людині надію на життя». Головна мета - створення «банку крові» для своєчасного надання допомоги хворим.

Це ще один крок до поширення ідей суспільної користі, але найголовніше, це – надання надії на життя тим особам, що потребують невідкладної донорської допомоги. Сьогодні кожен з нас здатен та мусить залучитись до рятування життя співвітчизників.

26 червня 2012 року в Миколаївській обласній станції переливання крові працівники міліції, які виявили бажання взяти участь у благодійній акції, здавали свою кров. Донорами стали працівники Державтоінспекції, РМОП «Беркут» УМВС, Державної служби охорони при УМВС України та інших органів і підрозділів ОВС, кожен з яких спочатку пройшов медичний огляд та, за погодженням лікаря, став донором.

Правоохоронці-донори, що були присутні при проведенні цієї акції, зазначили, що здавання крові для потреб хворих - звичайний громадянський вчинок, адже це може допомогти рідним і близьким, хворим чи пораненим колегам по службі.

 

 

версія для друку