українська російська англійська
Євро-2012 повністю розвіяв негативні міфи про Україну
27.06.2012 | 12:36
Київська МДА

Іноземні туристи обіцяють повернутися до України. Зокрема, у сезон цвітіння каштанів. Такі переконання висловлюють представники київських туристичних агенцій, спираючись на відгуки туристів.

За словами фахівців, які працюють у сфері київського туризму, вболівальники із-за кордону просто вражені тим, наскільки негативна інформація про Україну, оприлюднена раніше у мас-медіа, відрізняється від дійсності. Побувавши в Україні та Києві зокрема, вони радять усім іноземцям приїздити до країн-учасниць Євро- 2012 без жодних побоювань.

Також цікаво, що під час Євро-2012 іноземці активно цікавляться туристичною інфраструктурою Києва, його історією і побутом. Деякі туристи самостійно знайомляться з принадами міста, в цей же час деякі – звертаються до послуг місцевих турфірм.

Так, за даними туристичних агенцій столиці, найбільшим попитом у вболівальників користуються екскурсії до Києво-Печерської лаври, Музею Великої Вітчизняної війни, тури «Комуністичний Київ» (життя столиці за радянських часів), оглядова автобусна екскурсія містом та подорож на теплоході Дніпром, а також тури пивними місцями міста.

Цікаво, що кожного дня туристам пропонуються безкоштовні піші екскурсії центральною частиною міста.

Записатися на зазначені тури можна у інфоцентрі офіційної фан-зони міста Києва. Тут же іноземцям готові надати будь-яку консультацію чи пораду з приводу вибору помешкання у Києв або ж допомогти знайти втрачені речі.

 

версія для друку