українська російська англійська
Україна та Південна Корея співпрацюватимуть у правовій сфері
27.06.2012 | 13:07
Прес-служба Міністерства юстиції

Україна та Південна Корея обмінюватимуться досвідом та інформацією стосовно розробки та впровадження законодавства у сфері інформаційних технологій. Відповідне положення прописане окремим рядком у Меморандумі про взаєморозуміння щодо співробітництва між Міністерством юстиції України та Міністерством законодавчого забезпечення діяльності Уряду Республіки Корея.

Угоду було підписано сьогодні, 27 червня, у м. Сеул (Республіка Корея) керівниками двох відомств. Зокрема, з українського боку Меморандум підписав Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

Загалом, в рамках Меморандуму сторони домовилися обмінюватися правовою інформацією та досвідом у сфері розробки законодавства, сприяти обміну працівників нормотворчої сфери. Крім того, укладанням цієї угоди сторони підтвердили зацікавленість в організації та реалізації спільних досліджень, конференцій, семінарів, тренінгів і круглих столів з питань нормотворчості. Також, угодою закріплено домовленість щодо участі та підтримки Азійського форуму з питань правової інформації, яка полягатиме у встановленні спільної мережі співробітництва, прямого обміну правовою інформацією тощо.

Крім того, сьогодні ж українська сторона передала на розгляд Уряду Південної Кореї проект Меморандуму про співробітництво органів юстиції двох країн. Передбачається, що дана угода створить додаткові можливості співробітництва двох країн у правовій сфері, зокрема, щодо обміну досвідом та спеціалістами.

Як повідомлялося, 27-29 червня  українська делегація на чолі з Міністром юстиції Олександром Лавриновичем перебуває у Південній Кореї з метою участі у 2-му Азійському форумі з питань законодавчої інформації. За словами українського Міністра, Україні є цікавим та важливим досвід азіатських країн в питаннях розвитку законодавства як запоруки економічного зростання.

версія для друку