українська російська англійська
У Донецьку стартував Міжнародний марафон інвалідів на візках "Співдружність"
27.06.2012 | 14:35
Донецька ОДА

Сьогодні у Донецьку відбулося урочисте відкриття Міжнародного марафону інвалідів на візках «Співдружність», в якому беруть участь 50 осіб з обмеженими фізичними можливостями з Росії, Білорусі, Литви, Естонії, Молдови та України. Привітав всіх учасників заходу голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

«У нас в області стало доброю традицією вже протягом 10 років проводити обласний автопробіг молодих інвалідів, присвячений Дню молоді. Марафон «Співдружність» - логічне продовження цієї традиції, яку ми будемо розвивати і зміцнювати. Цей спортивний захід,  безсумнівно, носить соціальний характер і символізує перемогу людського духу над перешкодами, демонструє непереборне бажання жити повноцінним життям. Я впевнений, що цей Марафон ще раз приверне увагу громадськості до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями та сприятиме створенню безбар'єрного середовища для таких людей» - зазначив голова донецького регіону, вітаючи спортсменів-інвалідів.

Проведення марафону присвячене Чемпіонату Європи з футболу, 80-річчю Донецької області та Міжнародному Дню молоді. Ініціаторами проведення заходу виступили Асоціація молодих інвалідів Росії «Аппарель» і Донецька обласна організація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів Союзу організацій інвалідів України (ВОІ СОІУ). Захід пройшов за сприянням управління у справах сім'ї та молоді, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Вирішення головних правових і соціальних проблем інвалідів та об'єднання зусиль, спрямованих на становлення суспільства рівних можливостей стало головною метою марафону.

Голова Донецької ОДА закликав присутніх вірити в свої сили, радіти молодості та життю. Звертаючись до учасників марафону, Андрій Шишацький побажав їм легкого та змістовного шляху дорогами Донеччини. 

Приємним подарунком спортсменам стала можливість завітати сьогодні ввечері на «Донбас Арену»  та особисто підтримати збірні команди під час півфінального матчу Євро-2012.

 

версія для друку