українська російська англійська
Житомирська область приєдналася до програми "Здоров'я жінок України"
27.06.2012 | 15:30
Житомирська ОДА

Житомирська область приєдналася до програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Здоров'я жінок України”, відповідну угоду про партнерство підписано 26 червня.

Програмою передбачено сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок і сімей держави шляхом покращення використання сучасних практик щодо надання послуг з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я як альтернативи незапланованим вагітностям і абортам.

Звертаючись до присутніх, директор програми USAID “Здоров'я жінок України”Лаурентіу Стан повідомив, що наразі програма реалізовується у 16-ти областях України, а тому відкриття її зокрема в Житомирському регіоні є важливим кроком. Житомирська і Кіровоградська області є першими українськими регіонами, на території яких стартуватиме проект. «Ми сподіваємося, що наше партнерство на рівні державної адміністрації буде обопільним, і ми співпрацюватимемо з різними управліннями на місцевому рівні. Ми плануємо працювати як з медичними працівниками, так і з людьми загалом, змінюючи їхнє ставлення до питань, пов’язаних із плануванням сім’ї, та слідкувати за якістю послуг і інформації, що надаються населенню», – зазначив Лаурентіу Стан.

Упровадження програми «Здоров’я жінок України» в нашій державі заплановане до 2016-го року і фінансуватиметься Агентством США з міжнародного розвитку.

версія для друку