українська російська англійська
28 червня у Києві відкриють виставку плакатів "Мистецтво проти СНІДу"
27.06.2012 | 15:36
Прес-служба Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

28 червня 2012р. об 11:00 у конференц-залі Європейського містечка, що розташувалося під Аркою Дружби Народів у Києві на час проведення Європейського чемпіонату з футболу 2012, відбудеться урочисте відкриття виставки плакатів "Мистецтво проти СНІДу", яку презентуватиме Харьківський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, благодійного фонду «Червона стрічка», та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Участь в урочистому відкритті виставки візьмуть заступник голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Олена Єщенко та керівник програми профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні GIZ Мартін Каде.

Довідково: У 2005 році благодійний фонд «Червона стрічка» провів у Харкові відкритий міський конкурс «ЗМІ проти СНІДу», однією з номінацій якого був конкурс плакатів. Це дало початок проведенню конкурсів та виставок, метою яких є попередження ВІЛ/СНІДу шляхом формування мотивації до здорового способу життя. Уперше міжнародний конкурс плакатів на тему протидії СНІДу пройшов у 2006 році під назвою «АнтиСНІД – Україна». Він відбувся за підтримки Харківської обласної організації «Червоний хрест України». У створенні та підготовці робіт взяли участь ведучі дизайнери світу з 15 країн, надіславши 230 плакатів.

У 2007 році відбувся ІІ Міжнародний конкурс, в якому взяли участь 32 країни, та який зібрав більше 750 плакатів. У 2009 році проведено ІІІ Міжнародний конкурс, на який відібрано 204 плакати. В результаті проведення цих конкурсів благодійний фонд «Червона стрічка» зібрав унікальну, єдину в світі колекцію плакатів, присвячену темі протидії ВІЛ/СНІДу. Виставка плакатів колекції демонструвалась в Україні та закордоном. Великим тиражем розійшлись диски з  відеоматеріалами конкурсу та 4 буклети, видані за результатами всіх конкурсів. Плакати були представлені на найбільшій площі Європи в Харкові перед початком концерту групи «Queen», який зібрав 300 тис. глядачів.

 

Акредитація журналістів за тел. 096 379 27 72 або за ел. поштою yulia-gram@yandex.ru , контактна особа – Грамотна Юлія.

 

версія для друку