українська російська англійська
На засіданні українсько-російського комітету обговорять всі питання двосторонньої співпраці, - М.Азаров
27.06.2012 | 16:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час 9 засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії сторони домовилися обговорити і знайти рішення з усіх питань двосторонньої співпраці. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Головою Уряду Російської Федерації Дмитром Медведєвим у вузькому колі.

«Ми з Дмитром Анатольовичем (Медведєвим – ред.) домовилися по всіх питаннях сьогодні пройти та знайти рішення. Винести за дужки глобальні питання, які потребують проведення подальших переговорів. Більшість питань, які внесені до сьогоднішнього порядку денного можуть бути вирішені на цьому рівні», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він відзначив, що переговори з Головою Уряду РФ проходять конструктивно.

«Ми вперше проводимо засідання міжурядового комітету у такому складі. Це викликає у нас оптимізм і сподівання на те, що ми у майбутньому будемо проводити переговори у такому конструктивному руслі», - сказав Микола Азаров.

У свою чергу Голова Уряду РФ Дмитро Медведєв зазначив, що Міжурядовий комітет здатний вирішувати найрізноманітніші питання як економічного, так і іншого характеру. При цьому він підкреслив, що стратегічне партнерство між державами полягає, в першу чергу, у реалізації конкретних економічних проектів.

«У нас є всі можливості, щоб зробити новий крок у розвитку нашої соціально-економічної співпраці», - зазначив Дмитро Медведєв. При цьому він позитивно відзначив те, що у минулому році товарообіг між двома країнами перевищив 50 млрд. доларів.

 

версія для друку