українська російська англійська
Микола Азаров: Робота міжурядового українсько-російського комітету активізує двосторонню співпрацю
27.06.2012 | 16:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Робота міжурядового комітету з питань економічного співробітництва активізує співпрацю між Україною та Російською Федерацією. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час 9-го засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії, яке проходить сьогодні у Києві.

«Робота нашого комітету приносить абсолютно реальні результати, які втілюються в ті угоди та контракти, які підписуються між нашими урядами», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що іноді виникають певні питання, вирішення яких потребує не тільки політичної волі, а й терпіння, точних розрахунків і часу. «Найголовніше, що сторони налаштовані на просування вперед, і тому ми розраховуємо сьогодні обговорити всі ці питання, які стримують розвиток наших взаємовідносин», - зазначив Микола Азаров.

Він відзначив, що українсько-російські відносини розвиваються динамічно. Зокрема, товарообіг між Україною та Росією перевищив 55 млрд. доларів, і за результатами першого кварталу поточного року він збільшився на 8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також, за словами Миколи Азарова, сторони зацікавлені в активізації спільних масштабних інтеграційних проектів, у тому числі в атомній енергетиці, авіабудуванні, ракетно-космічній сфері, суднобудуванні, машинобудуванні тощо. 

версія для друку