українська російська англійська
Чергове засідання міжурядового українсько-російського комітету відбудеться в другій половині 2012 р. у Росії
27.06.2012 | 16:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

10-те засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії відбудеться в другій половині 2012 року в Російській Федерації. Про це повідомив Голова Уряду РФ Дмитро Медведєв під час 9-го засідання Міжурядового комітету, який проходить сьогодні в Києві.

«Ми домовилися з Миколою Яновичем, що обов’язково зустрінемося ще раз у цьому році, у другій половині, на території Російської Федерації», - зазначив Голова Уряду РФ.

При цьому він підкреслив, що попереднє засідання міжурядового комітету проводилося в червні у Москві, тому сторони домовилися його роботу активізувати. За словами Дмитра Медведєва, з часу попереднього засідання цього комітету накопилося багато питань двосторонньої співпраці: «За цей час накопичилося багато питань, і всі вони потребують вирішення. Водночас є позитивні результати, і я впевнений, що наша зустріч дозволить обговорити найрізноманітніші аспекти та здійснити повноцінних обмін думками між усіма учасниками комітету».

Він також зазначив, що під час сьогоднішнього засідання комітету буде обговорена співпраця в економіці, промисловості, енергетиці, транспортній сфері, сільському господарстві, космічній та авіаційній галузях.

 

версія для друку