українська російська англійська
Понад 9 тис. буковинців - вкладників Ощадбанку СРСР отримали належну компенсацію
27.06.2012 | 17:36
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Станом на 27 червня понад 9 тис. буковинців - вкладників Ощадбанку СРСР отримали належну компенсацію, актуалізацію пройшли 20 тис. 835 жителів краю. Про це поінформувала сьогодні, 27 червня, спілкуючись з жителями області під час «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» начальник філії обласного управління АТ «Ощадбанк» Ганна Теслюк.

Відповідаючи на запитання краян щодо виплат компенсацій спадкоємцям померлих вкладників, Ганна Теслюк повідомила: «Якщо померлий мав зареєстрований чи незареєстрований вклад, з 1 вересня 2012 року спадкоємець повинен його зареєструвати. Обов’язковою умовою одержання коштів є оформлення спадщини, тому потрібно звернутися до нотаріуса. Якщо ощадну книжку померлого спадкоємець ще не встиг переоформити на своє ім’я, він може розраховувати на виплату на поховання – в межах внеску вкладника, але не більше 500 гривень».

Щоб отримати ці кошти, треба зареєструватись в окремому реєстрі для виплати компенсаційних коштів на поховання, звернувшись у будь-який робочий день до відділення Ощадбанку, де відкрито компенсаційний вклад померлого, повідомила начальник філії обласного управління АТ «Ощадбанк» і додала, що виплати спадкоємцям проводяться лише за людей, які померли в період з 2005 до 2012 року, а для реєстрації громадянину необхідно мати свідоцтво про смерть вкладника, власний паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

 

 

версія для друку