українська російська англійська
На ліквідацію наслідків стихії на Львівщині виділено понад мільйон гривень
28.06.2012 | 09:29
Львівська ОДА

Для ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 9 червня на території Дрогобицького, Жидачівського, Миколаївського та Самбірського районів Львівщини і завдало мешканцям зазначених територій чималої шкоди, розпорядженням голови львівської ОДА Михайла Костюка було виділено 1034,75 тисяч гривень. Ці кошти використано для надання матеральної допомоги сім'ям, постаждалим від негоди. Про це сьогодні, 27 червня, під час проведення брифінгу розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк.

За словами керівника області, Дрогобицький район отримав 407 250 гривень, Жидачівський568 750 гривень та Самбірський – 58 750 грн. Кошти постаждалим мешканцям Дрогобицького і Жидачівського районів виплачені у повному обсязі, а мешканцям Самбірщини – наразі виплачуються.

«Сьогодні усі кошторисні рахунки пройшли експертизу у Міністерстві регіонального розвитку і будівництва України. Згідно з висновками цієї експертизи, на відновлення пошкоджених негодою об'єктів потрібно загалом 8,5 млн грн. Наразі вже відновлено 1279 об'єктів приватних домогосподарств та 28 об'єктів бюджетної сфери», - додав голова Львівської ОДА.

 

 

версія для друку