українська російська англійська
Уряд схвалив Концепцію Державної цільової програми розвитку держслужби до 2016 року
30.06.2012 | 10:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року. Відповідне розпорядження Уряд прийняв на засіданні 27 червня 2012 року.

Згідно з розпорядженням, Національне агентство з питань державної служби визначено державним замовником програми. Це Агентство разом з заінтересованими центральними  органами виконавчої влади повинні розробити і подати у двомісячний строк Кабінету Міністрів проект державної цільової програми розвитку державної служби до 2016 року.

Метою зазначеної програми є створення ефективної системи управління людськими ресурсами на державній службі. Пропонується два варіанти розв'язання цієї проблеми. Перший варіант передбачає розроблення і виконання заінтересованими державними органами, органами влади АР Крим, науковими установами та навчальними закладами, що здійснюють підготовку фахівців у галузі знань "Державне управління", окремих заходів з питань реформування державної служби. А другий варіант передбачає розроблення і прийняття Програми із залученням до її виконання учасників процесу розвитку державної служби. Останній варіант є оптимальним і рекомендується до впровадження, оскільки у результаті його вибору буде забезпечено виконання комплексних завдань та заходів, що окреслені цією Концепцією.

Виконання Програми дасть змогу забезпечити реалізацію державної кадрової політики у сфері державної служби, запровадити сучасні технології управління людськими ресурсами. Крім того, буде забезпечено наукове супроводження реформи державної служби.

Реалізація Програми дозволить до кінця 2016 року на 5% зменшити плинність кадрів на державній службі, а також підвищити конкурентоспроможність держслужби.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету в рамках програм Нацдержслужби, інших джерел, не заборонених законодавством.

 

 

версія для друку