українська російська англійська
Костянтин Грищенко: Чемпіонат Європи є серйозною гуманітарною інвестицією
29.06.2012 | 11:14
Прес-служба Міністерства закордонних справ

«Уболівальники повезуть із собою позитивні враження про нашу країну, а потім приїдуть десятки тисяч інших, щоб після почутих розповідей особисто познайомитися з українською кухнею, українською культурою», - сказав Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в інтерв’ю провідній угорській газеті „Мадяр Немзет” під час свого робочого візиту до Угорщини.

За словами Міністра, напередодні Євро-2012 проти України була розв’язана наклепницька кампанія. Проте вболівальники, які приїздять в Україну особисто переконалися у безпідставності обвинувачень, що лунали на адресу України з боку іноземних ЗМІ, починаючи від «Guardian» і закінчуючи ВВС, - підкреслив Костянтин Грищенко.

Коментуючи небажання окремих політиків відвідувати матчі в Україні, Міністр зазначив, що ті, кому футбол нецікавий, завжди знайдуть привід залишитися осторонь. «Якщо хтось більше любить спостерігати за матчами, сидячи з пивом перед телевізором, це – його справа. А ми ласкаво просимо усіх вболівальників, в тому числі й політиків», – наголосив глава МЗС.

 

версія для друку