українська російська англійська
У столичному "Євромістечку" проходить виставка присвячена боротьбі зі СНІДом
29.06.2012 | 11:49
Прес-служба Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

28 червня в "Європейському містечку" стартувала виставка плакатів "Мистецтво проти СНІДу", яку презентував Харьківський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, благодійного фонду «Червона стрічка» та GIZ (Німецького товариства міжнародного співробітництва).

 Відкривали виставку заступник голови Держслужби України соцзахворювань Олена Єщенко, керівник програми профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні GIZ Мартін Каде, головний лікар Харківського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Олександр Черкасов.

 «Виставка проходить в рамках нової хвилі інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!» та європейського футбольного турніру Євро-2012. Наша мета - привернути увагу, насамперед, молоді до проблем поширення ВІЛ/СНІДу в Україні. Так само як футбол об’єднує мільйони уболівальників, ми прагнемо об’єднати молодих людей навколо ідеї здорового способу життя, довіри і піклування про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. Все більше урядових та громадських організацій, зірок спорту й мистецтва долучаються до наших програм з профілактики ВІЛ-інфекції та інформування населення. Сьогодні дуже важливим чинником протидії захворюванню є належна обізнаність людей щодо ВІЛ та шляхів його передачі. Адже дані соціологічних досліджень свідчать про те, що лише 40% молодих людей правильно визначають шляхи запобігання при статевій передачі ВІЛ та відкидають основні помилкові уявлення про вірус», - заявила заступник голови Держслужби України соцзахворювань Олена Єщенко.

 За словами О.Єщенко, завдяки творчим напрацюванням дизайнерів з усього світу, Україна має змогу привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІДу, підвищити рівень обізнаності про захворювання серед молодих людей.

 Так, в ході виставки свої роботи представили митці з України, Росії, США, Китаю, Японії,Туреччини, Польщі, Бельгії, Грузії, Узбекистану, Мексики та ін.

Виставка працюватиме два дні -28 та 29 червня. Вхід вільний.

 

версія для друку