українська російська англійська
Микола Азаров привітав чемпіонів Європи 2012 року
02.07.2012 | 09:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шановні друзі!

 

Щиро вітаю збірну Іспанії, а також всіх, хто вболівав за неї, з титулом чемпіона Європи 2012 року з футболу. Яскрава перемога збірної Іспанії у захоплюючій фінальній грі стала дійсно тріумфальною вершиною всього чемпіонату. Переконаний, що ця футбольна першість запам’ятається красивою і чесною грою. 

Вітаю також всі команди, які брали участь у фінальній частині Євро-2012, всіх вболівальників з тим, що свято футболу відбулось і ще довго буде згадуватись прекрасними емоціями, пережитими під час нього.

Вітаю Україну з тим, що ми всі разом - від першого до фінального свистка - забезпечили гідне проведення європейської футбольної першості.

Спортивні змагання такого рівня і такого масштабу, а надто в такій непростій обстановці, наша країна приймала вперше за всю історію незалежної України. Ми продемонстрували всьому світу, що здатні вирішувати найскладніші завдання.

Уряд України провів величезну роботу, щоб всі команди і кожен вболівальник отримали в Україні належні умови для чесних змагань, комфорт і безпеку, сповна отримали радість від красивого футболу.

Сьогодні ми впевнено можемо заявити, що і в майбутньому будемо раді і безумовно готові приймати у себе різні змагання найвищого міжнародного рівня.

Ще раз вітаю всіх з перемогою Європейського Футболу та бажаю успіхів у наступних змаганнях.

 

З повагою

 

 

Прем'єр-міністр України                                                         Микола Азаров

версія для друку