українська російська англійська
Микола Азаров: Нам потрібні механізми для врегулювання проблем українсько-російської торгівлі
02.07.2012 | 11:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд України готується до проведення засідання українсько-російської міждержавної комісії на рівні президентів двох країн, на якому планується обговорити широке коло питань двостороннього співробітництва, зокрема, взаємодію України з Митним союзом та іншими інтеграційними новоутвореннями в країнах СНД. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на зустрічі з Головою Адміністрації Президента Російської Федерації Сергієм Івановим.

«Ми багато чекаємо від засідання міждержавної комісії. Наш Уряд серйозно до нього готується», - сказав Микола Азаров, додавши, що із другого кварталу у двосторонньому торговельно-економічному співробітництві виникли певні проблеми, «пов'язані з функціонуванням митних новоутворень і виникненням нових бар'єрів у торгівлі».

За словами Глави українського Уряду, ця проблема детально обговорювалася під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва  на рівні прем’єр-міністрів, і як відзначив Микола Азаров «ця тема має прозвучати й на рівні президентів».

Прем'єр-міністр відзначив, що під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва, присвяченого підготовці засідання комісії, обговорювалися питання реалізації великих інтеграційних проектів, зокрема щодо виробництва літаків Ан-70, програма пусків українського ракетоносія «Дніпро», будівництва двох атомних енергоблоків, заводу з фабрикації ядерного палива та «ціла низка інших перспективних інтеграційних угод», які  також увійдуть до порядку денного засідання комісії.

 

версія для друку