українська російська англійська
4 липня у Відні відбудеться "Буковинський Діалог"
02.07.2012 | 11:43
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

2 липня, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час апаратної наради повідомив, що 4 липня у Відні за посередництва австрійської сторони, підтримки Міністерства європейських і міжнародних справ Австрії та посольства Австрії в Україні відбудеться черговий раунд «Буковинського Діалогу» за участю керівників органів влади і делегацій Чернівецької області України та Сучавського повіту Румунії. Буковинську делегацію очолює голова обласної ради Михайло Гайничеру.

«Це черговий євроінтеграційний крок регіональної влади Буковини, спрямований на зближення прикордонних спільнот, пожвавлення міжрегіональної співпраці і налагодження нових партнерських взаємовигідних відносин, - підкреслив Михайло Папієв. - У нас з сусідами багато спільних завдань – це і захист навколишнього середовища, і розвиток бізнесу, і культура, і туризм. Та найважливіше – міжлюдські взаємини. Кордони між Південною і Північною Буковиною не повинні  бути перепоною у розвитку наших територій і спілкуванню людей. Сьогодні «Буковинський Діалог» у Відні, а відтак у столиці Буковини -  Чернівцях має стати комунікаційним майданчиком для налагодження таких відносин. І не лише з румунськими колегами».

За словами Михайла Папієва, восени у Чернівцях відбудеться традиційний Міжнародний Шумпетерівський економічний форум, від якого крайова влада Буковини  очікує нових ідей і рекомендацій щодо економічного розвитку регіону.

Михайло Папієв також заявив, що під час перемовин у Відні Михайло Гайничеру ініціюватиме проведення в Чернівцях спільного засідання регіональних рад Чернівецької області і Сучавського повіту Румунії.

версія для друку