українська російська англійська
Київ та Відень поглиблюють співпрацю - підписано відповідний меморандум
02.07.2012 | 12:09
КИЇВСЬКА МДА

До Києва з офіційним візитом прибула делегація з бургомістрату австрійської столиці на чолі з мером Відня Міхаелем Хойплем. Сьогодні він здійснив офіційний візит до Київської міської державної адміністрації та зустрівся з головою Київської МДА Олександром Поповим. Сторони підписали меморандум про поглиблення співпраці між містами побратимами.

«Ми пишаємося дружніми відносинами між двома столицями, що налічують 20 років плідної співпраці. Проте, я переконаний – головне ще попереду. Також зазначу, що мені дуже приємно бути в Києві та мати нагоду ознайомитися з вашим чудовим місто», ¬– сказав під час зустрічі Міхаель Хойпль.

Нова угода передбачає поглиблення відносин у різних галузях – від культурного обміну до інвестиційної співпраці. Так, уже восени цього року в Києві відбудуться дні Відня, у рамках яких організаторами заплановані не лише культурно-мистецькі заходи, але й двосторонній економічний бізнес-форум. За словами мера Відня, долучитися до бізнес-форуму вже висловили бажання найпотужніші компанії Австрії.

«Переконаний, що наші спільні заходи відбудуться на високому організаційному рівні і будуть корисними для обох столиць. Київ стрімко розвивається, рівняючись на такі європейські столиці як Відень. Ми покладаємо великі надії на дні Києва у Відні, які пройдуть навесні наступного року. Думаю, такі спільні заходи стануть підставою для ще більш теплих та продуктивних відносин між нашими містами», – підкреслив Олександр Попов.

Також сторони домовилися про взаємообмін фахівцями у галузях комунального господарства, медицини та транспорту з тим, аби обмінятися досвідом між Києвом та Віднем.

версія для друку