українська російська англійська
Відновлено авіасполучення Чернівців з Києвом
02.07.2012 | 12:48
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Відновлено авіасполучення Чернівців з Києвом. Про це 2 липня під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

Він, зокрема, відзначив, що з 2 липня з чернівецького аеропорту відновлюються регулярні авіарейси до Києва. Виліт літаків з Чернівців відбуватиметься по понеділках, середах та п’ятницях, причому аеропорт призначення - «Жуляни», що набагато зручніше для пасажирів. Таким чином, відтепер тричі на тиждень є можливість зранку вилетіти в столицю, а ввечері того ж дня повернутися в Чернівці.

Орієнтовна вартість перельоту в обидва кінці в залежності від вчасності бронювання квитка - від 1300 до 1800 гривень. Квитки продаються в усіх авіакасах, туристичних фірмах міста та в мережі Інтернет. Незабаром з аеропорту «Чернівці» здійснюватимуться авіарейси також до Італії та Туреччини.

Голова облдержадміністрації Михайло Папієв при цьому зауважив, що регіональна і міська влада свої зобов’язання перед громадою щодо поліпшення транспортного сполучення області зі столицею виконують. «Проблема повітряного, як і залізничного сполучення Буковини зі столицею, іншими регіонами України та Європи крок за кроком вирішується, і я маю надію, що в найближчому часі суттєво скоротиться час поїздки до Києва залізницею, а авіарейси з нашого аеропорту будуть щоденними - звісно, для цього необхідна одна умова – популярність цих авіарейсів, бо перевізники не працюватимуть збитково», - зазначив Михайло Папієв.

 

версія для друку