українська російська англійська
Львівська ОДА: Необхідно сформувати інтерактивну інвестиційну карту області
02.07.2012 | 15:20
Львівська ОДА

Рада вітчизняних та іноземних інвесторів, до складу якої входить понад сотня керівників розташованих на Львівщині активних підприємств з українським та іноземним капіталом, відбудеться наступного тижня за ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка. Доручення скликати Раду інвесторів керівник області дав сьогодні, 2 липня, під час проведення апаратної наради.

“В першу чергу ми повинні почути інвестора, створити сприятливий клімат для промисловців, сільгоспвиробників та представників іншого бізнесу, який активно працює в області”, - наголосив Михайло Костюк.

Голова Львівської ОДА також акцентував на питанні створення на Львівщині мережі інвестиційних менеджерів та формуванні інтерактивної інвестиційної карти області.

Довідково:

У І кварталі 2012 року в економіку Львівщини вкладено 24,6 млн.долША прямих іноземних інвестицій.

Вкладення в економіку області у січні-березні 2012 року здійснили інвестори з 21 країни світу: країни ЄС - 86,6% загального обсягу інвестицій,  країни СНД – 4,4%, інші країни світу – 9%.

З обсягу прямих іноземних інвестицій, які надійшли у січні-березні 2012 року, найбільше спрямовано у промисловість області – 16,7 млн.дол. (67,8% від загальнообласного обсягу надходження). Також значні обсяги інвестицій надійшли в операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям – 3,4 млн.дол. (13,8%), торгівлю – 2,5 млн.грн. (10%).

За перший квартал 2012 року відділом інвестиційної діяльності головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації зареєстровано 12 інвестиційних повідомлень на суму 460 667,86 Євро та 723 884,00 дол. США. Інвестиції надійшли з Німеччини (4), Данії (6), Чехії (1) та Польщі (1).

Основні заходи щодо залучення інвестицій в 2012 році:

1. 25 квітня 2012 року у Львові на території фабрики «Світоч» відбувся бізнес-форум «Бізнес і влада – ефективне партнерство».

2. 24-25 травня 2012 року у Львові відбувся перший Міжнародний форум інновацій та інвестицій «Інвестиції, технології, розвиток». У роботі секцій та конференцій Форуму взяли участь понад 200 осіб – інвестори, вчені, експерти, бізнесмени з України, Канади, США, Фінляндії, Польщі, Чехії, Німеччини, Росії та повноважні представники посольств США та Канади.

3. 11-12 жовтня 2012 року заплановано провести ХІІ Міжнародний економічний форум «Стратегії, співпраця, інвестиції» у місті Трускавці. Метою проведення Форуму є формування позитивного іміджу області на міжнародному рівні.

4. З метою спрощення пошуку інформації для потенційних інвесторів проводиться робота щодо створення інтерактивної інвестиційної карти Львівської області.

5. У Львівській області створено і функціонує «Єдине дозвільне вікно». Реальна практика свідчить, що за 5 днів реєструється компанія «під ключ».

6. На виконання рішення Ради Регіонів та доручення Президента України щодо зменшення тиску на бізнес, проведено зустріч з бізнес-активом Львівської області. Отримані скарги опрацьовуються та вживаються відповідні заходи.

 

 

версія для друку