українська російська англійська
Михайло Костюк пропонує стимулювати багатодітні родини до створення сімейного бізнесу
02.07.2012 | 17:10
Львівська ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів зустріч із керівництвом та активістами Спілки багатодітних сімей Львівщини “Щаслива родина”. Під час зустрічі йшлося про важливі та проблемні питання, з якими стикаються багатодітні родини області.

На думку Михайла Костюка, сьогодні важливо змінити акценти в роботі з багатодітними родинами – перейти від так званої програми допомоги до програми стимулювання.

“Ефективно буде допомагати багатодітним родинам у контексті організації сімейного бізнесу, щоб змалечку у дітях виховувалось бажання спільно, родиною створювати свою справу, а не чекати “подачок”. Не правильно формувати суспільство утриманців, важливо показувати дітям важливість і значимість спільної сімейної справи”, - наголосив Михайло Костюк.

Голова облдержадміністрації також пообіцяв посприяти у вирішенні проблемних питань багатодітних родин. Зокрема, йдеться про внесення у резервний фонд майбутнього бюджету області графи про передбачення допомоги багатодітним сім’ям у форсмажорних ситуаціях, адресну допомогу родинам та газифікацію і запровадження енергозберігаючих технологій для будинків, де живуть такі сім’ї.

Довідково:

Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» - створена в березні 2007 року. Спілка об’єднує сімї, що виховують 4 і більше дітей, і нараховує 200 сімей, у Львові таких сімей близько 500, в області – в межах 11 тисяч.

Мета спілки – представлення інтересів та захист прав багатодітних сімей, сприяння фізичному, культурному та інтелектуальному розвитку дітей з багатодітних родин та успішній інтеграції їх у суспільне життя.

версія для друку