українська російська англійська
Укрморрічінспекція підвищує рівень профпідготовки інспекторів
02.07.2012 | 18:00
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Укрморрічінспекція постійно дбає про підвищення рівня професійної підготовки своїх інспекторів, від чого напряму залежить якість виконуваної ними роботи та, як наслідок, стан безпеки на морському та річковому транспорті. Так, на виконання рішення Колегії Укрморрічінспекції від 8 червня 2012 року щодо підвищення рівня підготовки інспекторського складу у червні 18 співробітників відомства пройшли навчання в Інституті післядипломної освіти працівників морського та річкового транспорту м. Одеси за спеціалізацією «Державний нагляд за забезпеченням безпеки судноплавства».

Навчальною програмою було охоплено вивчення таких дисциплін, як «Нагляд за безпекою судноплавства (організація, нормативна база, конвенційні матеріали)», «Процедури контролю Держави прапору та Держави прапору», а також «Сучасний стан організації служб капітана порту».

Курси проводилися із залученням провідних фахівців галузі та викладачів Інституту післядипломної освіти працівників морського та річкового транспорту м. Одеси.

За результатами навчання усі «курсанти» успішно склали відповідні іспити та отримали свідоцтва встановленого зразка.

Основна мета проведеного заходу – забезпечення якісного виконання функцій Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті відповідно до міжнародних зобов’язань України.

 

 

версія для друку