українська російська англійська
Сумщина та Івано-Франківщина підписали угоду про співпрацю
02.07.2012 | 18:40
Сумська ОДА

Між Сумською та Івано-Франківською областями вперше підписано угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво.

«Взаємовигідна співпраця сприятиме економічному підйому обох регіонів, відкриє нові перспективи розвитку промисловості, торгівлі, соціальної, освітньої, туристичної та культурної галузей. Керівництво областей об’єднує спільна мета – працювати на розбудову кожного регіону і України в цілому, ефективно втілюючи Програму Президента «Україна для людей». Підписання цієї угоди стало дієвим кроком до розвитку ділових відносин між сходом і заходом країни», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій Чмирь.

Відповідно до тексту документу представники органів влади обох областей сприятимуть розширенню взаємовигідної торгово-економічної співпраці, забезпеченню умов для спільної підприємницької, у тому числі виробничо-господарської діяльності підприємств, установ, організацій; реалізації заходів, спрямованих на розвиток і зміцнення культурних, наукових зв'язків тощо.

Важливим напрямком роботи, на чому наголошували представники обох сторін, є обмін досвідом щодо реалізації перспективних інвестиційних проектів, підвищення спільного туристичного потенціалу та розбудова відповідної інфраструктури.

Іванофранківці прагнуть запозичити на Сумщині досвід роботи щодо залучення інвестицій, налагодження ефективної співпраці влади і бізнесу, розвитку сільських територій.

«Переконаний, підписання Угоди сприятиме більш динамічному розвитку взаємовигідних відносин між Сумщиною та Івано-Франківщиною», – зазначив губернатор Юрій Чмирь.

 

 

версія для друку