українська російська англійська
Підбито підсумки перевірок саморегулівних організацій
03.07.2012 | 10:07
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підбила підсумки перевірки саморегулівних організацій (СРО), що     об'єднують професійних учасників фондового ринку - АУФТ (Асоціації «Українські фондові торговці»), УАІБ («Української асоціації інвестиційного бізнесу») та ПАРД («Професійної асоціації реєстраторів

та депозитаріїв»).

«Головним результатом планових перевірок саморегулівних організацій є отримання НКЦПФР повної інформації та комплексного бачення діяльності цих інституцій, - зауважив  Євген Воропаєв, Член НКЦПФР, який курує     напрям контрольно-ревізійної діяльності регулятора. - Серед висновків,     які ми винесли з цієї роботи, передусім, розуміння необхідності й напрямків вдосконалення нормативної бази, що регулює функціонування СРО, та потреби у підвищенні взаємодії регулятора із зазначеними організаціями».

За результатами перевірки були виявлені порушення у діяльності всіх  трьох СРО, наразі провадження у справах триває. Водночас левова частка порушень стосується невідповідності окремих положень внутрішніх     документів саморегулівних організацій чинному законодавству. «Сподіваюсь, що ті зауваження, які ми маємо до роботи СРО, будуть виправлені в робочому порядку», - додав Член Комісії.

Нагадаємо, що перевірка УАІБ та АУФТ розпочалась у березні поточного року, а ПАРД - у листопаді 2011 року.

 

версія для друку