українська російська англійська
Держкомтелерадіо визначив кращих виробників телерадіопрограм
03.07.2012 | 12:25
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України провів моніторинг програм 26 обласних та регіональних державних телерадіокомпаній (за виключенням Івано-Франківської та Криворізької РДТРК), який охоплював період з 1 квітня по 20 травня 2012 р.

Головною його метою став аналіз програмного наповнення ефірів ОДТРК, оцінка технічної та творчої якості телевізійних програм, візуально-графічного оформлення каналу, а також його загального програмування.

Найякісніші телепрограми виявилися у Луганської та Дніпропетровської ОДТРК – з показниками 23,79 та 23,74 відповідно. Варто зазначити, що ці дві телерадіокомпанії утримують лідерство в області контенту ще з минулого року. У порівнянні із 2011 роком Кіровоградська, Вінницька, Черкаська ОДТРК покращили наповнення програмної сітки мовлення. Та найочевидніший результат цьогоріч дали творча та технічна модернізація на Запорізькій обласній телерадіокомпанії – її показники зросли на 1,6 пункти – з 19,87 до 21,48. Непогану динаміку зростання показала і Житомирська державна ТРК – 1,45 та Севастопольська РДТРК - 1,35 пункти. Більш детально з результатами моніторингу можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо України http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=93528&cat_id=89719

Нагадаємо, що Держкомтелерадіо України вже вдруге проводить подібний моніторинг якості програм ОДТРК, який запроваджено відповідно до рішення колегії Комітету ще у 2011 році для удосконалення взаємодії між ТРК з урахуванням переходу на цілодобове мовлення у цифровому стандарті розповсюдження сигналу.

 

 

версія для друку