українська російська англійська
Збройні Сили України надійно захищали Євро-2012 з повітря
03.07.2012 | 14:46
Прес-служба Міністерства оборони

Під час проведення в Україні фінальної частини Євро-2012 виконано комплекс заходів Плану протиповітряної оборони щодо захисту повітряного простору держави.

До виконання завдань залучалось 6 тисяч 520 військовослужбовців, 905 одиниць озброєння і військової техніки, серед яких – 24 літаки, 24 вертольоти, 26 зенітно-ракетних і ракетно-артилерійських комплекси.

Під час проведення матчів у містах України виконано 68 польотів. Загалом льотчики на літаках і вертольотах чергували у повітрі більше 170 годин.

В ході проведення чемпіонату здійснювався обмін інформацією про повітряну обстановку між пунктами управління Повітряних Сил Збройних Сил України, Республіки Польща, Російської Федерації та Білорусі. Для більш якісної взаємодії чергових сил протиповітряної оборони між збройними силами України та Республіки Польща було здійснено обмін офіцерами зв’язку.

Крім того, до виконання завдань за призначенням у приймаючих містах були готові підрозділи радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС України, а на аеродромі Гавришівка у Вінницькій області на постійному чергуванні знаходився літак аеромедичної евакуації Ан-26 «Віта». У медичних закладах Міністерства оборони України в містах Києві, Львові та Харкові було підготовлено 620 ліжко-місць та два мобільних госпіталі для надання медичної допомоги вболівальникам.

 

версія для друку