українська російська англійська
Держсільгоспінспекція пропонує видавати сертифікат відповідності послуг безстроково
03.07.2012 | 15:12
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

В рамках Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" Державною інспекцією сільського господарства України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки".

Проектом Постанови пропонується визначити безстроковий термін дії сертифікату відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки.

Головною метою підготовленого Проекту є зменшення кількості документів, що безпосередньо не пов'язані з підтвердженням можливостей сертифікованих зернових складів провадити певні дії із здійснення господарської діяльності, які елеваторам необхідно подати для одержання сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки.

Крім того, у зв’язку із набиранням обертів збиральної кампанії в полях, актуальність прийняття даного проекту Постанови зростає з кожним днем. Оскільки, документ дозволить прискорити роботу з сертифікації зернових складів.

 

версія для друку