українська російська англійська
Під час Євро-2012 військовослужбовці забезпечили громадський порядок на вокзалах та в аеропортах
03.07.2012 | 15:26
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Мінінфраструктури, які згідно з вказівкою Віце-прем’єр-міністра – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова залучалися до патрулювання об’єктів інфраструктури Євро-2012, забезпечили надійний громадський порядок та надали кваліфіковану допомогу іноземцям.

Так, у рамках Євро-2012 військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту спільно з правоохоронцями патрулювали у всіх містах України, які приймають Єврочемпіонат з футболу і були задіяні всюди: від стадіонів, аеропортів, вокзалів до парків та фан-зон.

Військовослужбовці проводили патрулювання на залізничних вокзалах та аеропортах приймаючих міст. За Держспецтрансслужбою було закріплено сім постів на Київському залізничному вокзалі: військовослужбовці чергували  біля центрального входу, в районі Південного і Приміського вокзалів, а також контролювали привокзальну площу та приміські платформи. 

На Львівському залізничному вокзалі  та в аеропорту під контролем  знаходилися три маршрути на вокзалі. На посту у Львові перебували 11 саперів, які перевіряли територію головного залізничного, приміського вокзалів та аеропорту на наявність вибухових пристроїв.

Військові також супроводжували нові поїзди «Hyundai», дбаючи про безпеку пасажирів.

Загалом у заходах були задіяні всі підрозділи залізничних військ, зокрема, з Києва, Львова,Чернігова, Харкова, Дніпропетровська: це 373 бійці - офіцери, прапорщики та солдати-контрактники. Усі вони отримали за свою службу нагороди.

Двадцять військових, які патрулювали залізничні вокзали та аеропорти міст, приймаючих Єврочемпіонат з футболу, а також супроводжували всі напрями «Українського експресу» отримали заохочення. Три військовослужбовці отримали відзнаку Держспецтрансслужби «Гідність і честь» І ступеня, двоє – «За сумлінну службу» ІІ ступеня, ще п'ятнадцять сміливців удостоїлися відзнак «Гідність і честь» ІІ ступеня.

Серед найзавзятіших - майор Руслан Школьняк, який при супроводі швидкісного поїзду Hyundai допоміг важкохворому пасажиру дістатися з Харкова до Києва. При цьому військовослужбовцю довелося надати невідкладну долікарську медичну допомогу і транспортувати хворого до однієї зі столичних лікарень.

Ще десятеро найактивніших військових залізничників за те, що допомагали правоохоронцям слідкувати за безпекою та порядком, отримали заохочення від Міністерства внутрішніх справ

Голова Адміністрації Держспецтрансслужби Микола Мальков розповідає, що всі військові з поставленим завданням військовослужбовці впоралися на відмінно, тож без заохочень не лишиться ніхто. Відзнаки, грамоти та подяки будуть вручені кожному військовому залізничнику, який патрулював об’єкти Єврочемпіонату в Україні.

версія для друку