українська російська англійська
Фінансисти України та Швеції обговорили питання середньострокового прогнозування
03.07.2012 | 16:03
Прес-служба Міністерства фінансів

Днями у Міністерстві фінансів України в рамках реалізації проекту «Надання консультаційної підтримки Міністерству фінансів України у реформуванні бюджетного процесу та управлінні допомогою» (проект BAM), що фінансується Шведською Агенцією міжнародного розвитку (SIDA), проведено семінар з питань середньострокового прогнозування.

У семінарі взяли участь представники Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,  а також Міністерства фінансів Швеції.

Під час семінару фахівці бюджетної сфери обговорили питання щодо узгодженості процесу макроекономічного та бюджетного прогнозування в Україні, обмінялися думками стосовно запровадження інтегрованої моделі для прогнозування бюджетних показників та показників економічного і соціального розвитку, а також питання моделювання надходжень до бюджету від окремих видів податків.

Також колегами з Міністерства фінансів Швеції представлено рекомендації щодо можливих шляхів вдосконалення процесу макроекономічного та бюджетного прогнозування в Україні.

Таким чином, проведений семінар дав можливість не тільки обговорити актуальні питання у сфері середньострокового прогнозування, а також ознайомитися з зарубіжним досвідом у системі управління державними фінансами.

 

версія для друку