українська російська англійська
Прем'єр-міністр очікує від громадської ради при Мінагрополітики напрацювань з розвитку галузі
03.07.2012 | 16:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров запропонував представникам громадських об’єднань у сфері агропромислового комплексу України активніше працювати в громадській раді при профільному міністерстві, розробляючи конкретні рішення щодо розвитку галузі з подальшим винесенням таких пропозицій на розгляд Уряду. На цьому наголосив Глава Уряду під час зустрічі 3 липня 2012 року.

«Давайте так домовимося: щоб ваші громадські ради працювали не формально, займайте на громадських радах більш принципову позицію і домагайтеся того, щоб рада приймала конкретні рішення, які б спрямовувалися і в міністерства, і в Уряд», - сказав Микола Азаров. Тоді, за словами  Прем’єр-міністра, буде нормальна, конструктивна  робота.

Микола Азаров також відзначив, що з усіх обговорених під час консультацій питань будуть надані відповідні доручення та встановлено контроль щодо їх виконання.

Прем’єр-міністр наголосив, що всі проблемні питання в сфері АПК будуть вирішуватися. «Країна взяла курс на стабільний розвиток аграрного комплексу, в цьому ніхто не повинен сумніватися. Це наша довготермінова політика, ми цю політику будемо проводити», - запевнив Глава Уряду.

 

 

версія для друку