українська російська англійська
На Одещині буде продовжено термін подання заяв фермерами на отримання дотації
04.07.2012 | 10:04
Одеська ОДА

Одеські сільські мешканці зможуть отримати близько 1 тисячі гривень на утримання молодняку великої рогатої худоби, подавши заяву на відповідну державну дотацію. По це в інтерв’ю виданню «Регіональний вісник» повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації Анатолій Новаковський.

«З відповідною пропозицією щодо збільшення суми державних дотацій Мінагрополітики звернулося до Кабінету міністрів України. Планується також збільшити терміни подачі документів на надання таких державних дотацій», - пояснив  Анатолій Новаковський

Він зазначив, що гроші селяни зможуть отримати в рамках вже діючої програми «Державна підтримка галузі тваринництва», ініційованої Міністерством аграрної політики та продовольства України, згідно якої зараз гроші нараховуються за кожну голову великої рогатої худоби окремими платежами за кожні три місяці життя молодняку.

Для отримання державної дотації фермерам необхідно звернутися в відповідні сільські ради. При цьому планується збільшити термін подачі заявок: якщо раніше кінцевою датою подачі документів було визначено 1 липня, то  відтепер селяни, які не встигли подати необхідні документи, можуть зробити це й надалі, отримуючи дотації в наступному за поданням заяви місяці.

«На здійснення відповідних виплат з державного бюджету була виділена сума в розмірі 1,05 мільярдів гривень», - пояснив він.

 

версія для друку